ترمیم حباب های زیر کاغذدیواری پس از نصب

با این روش به سطحی کاملا صاف برسید

با این روش به سطحی کاملا صاف برسید

اگر پس از نصب کاغذدیواری زیر آن حباب افتاد این اتفاقی است که همیشه می افتد و جای نگرانی ندارد. تقریبا برای تمام مشتریان این نگرانی بوجود می آید. چون پس از نصب کاغذ دیواری اگر چسب زیر آن یکنواخت پخش نشده بشد (که تقریبا همیشه این اتفاق می افتد.) حباب هایی زیر کاغذ دیواری بوجود می آید و بحثی بین مشتری و نصاب بوجود می آید که چرا این حباب ها بوجود آمده.

راه حل ساده است: پس از گذشت چند روز و خشک شدن کامل کاغذ دیواری این حباب ها بطور کامل از بین می رودblush پس اصلا جای نگرانی نیست. پس از گذشت سال های سال تجربه در فروشگاه نکست کاملا این تجربه را کسب کرده ایم که چند روز پس از نصب حباب ها از بین می رود. حتی بزرگترین حباب ها!!!

یکی از اشتباهاتی که بعضی مشتریان انجام می دهند این است که با شکافتن کاغذ سعی می کنند چسب اضافه ای که زیر آن هست و هنوز خشک نشده را خارج کنند. به هیچ وجه این کار را انجام ندهید که آسیب زیادی به کاغذ دیواری وارد می کند.

 

کاغذدیواری کلاسیک

 

کاغذدیواری

 

صبور باشید.مسلما کاغذ دیواری که روکش وینیل دارد زمان زیادی می برد تا چسب زیر آن کاملا خشک شود ولی پس از چند روز یک سطح کاملا صاف و بدون حباب را مشاهده خواهید کرد.

 

دکور اتاق کودک با قیمت مناسب   ترمیم کاغذ دیواری   خلاقانه ترین کاغذ دیواری های سه بعدی   کاغذ دیواری سه بعدی با نوار چسب رنگی   کاغذ دیواری مشکی    کاغذ دیواری آشپزخانه    دیوار تخته سیاه     دکور اتاق کودک    کاغذ دیواری اتاق نوزاد   کاغذ دیواری چوبی  کاغذ دیواری هندسی    دکور اتاق مشترک خواهر و برادر   کاغذ دیواری راه پله     کاغذ دیواری بازسازی     چسب کاغذ دیواری    کاغذ دیواری ال ای دی   کاغذ دیواری آشپزخانه  کاغذ دیواری ال ای دی دار

دیدگاه خود را بیان کنید