کاغذ دیواری مشکی - جسورانه ولی شیک

با بکار بردن رنگ مشکی می توان فضاها را در دید تفکیک کرد

با بکار بردن رنگ مشکی می توان فضاها را در دید تفکیک کرد

کاغذ دیواری مشکی - جسورانه ولی شیک

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۶۷ بازدید

تا به حال به استفاده از کاغذ دیواری مشکی در دکوراسیون فکر کرده اید؟ با بکار بردن رنگ تیره می توان فضا را تفکیک کرد. اکثر افراد تصور می کنند که کاغذ دیواری تیره فضا را کوچکتر می کند و برای همین از بکار بردن آن ترس دارند. در حالی که اگر کاغذ دیواری تیره را فقط در یک بخش از منزل بکار برد، ایجاد این تضاد رنگی می تواند خیلی کاربردی بوده و تفکیک فضا ایجاد کند. به مثال های زیر دقت کنید:

کاغذ دیواری مشکی

به عکس بالا دقت کنید. طراح این فضا با دادن رنگ متضاد به کابینتها و کف آشپزخانه فضای مجزایی را برای آن ایجاد کرده است و به این ترتیب در کل فضا بزرگتر به نظر می آید.

کاغذ دیواری مشکی

عکس بالا نمونه دیگری از کاغذ دیواری تیره محسوب می شود. ببینید که کاغذ دیواری دودی همراه با لوستر و پرده دودی چقدر فضا را لوکس و جذاب کرده ست.

کاغذ دیواری مشکی

در عکس بالا مشاهده کنید که کاغذ دیواری مشکی پشت ال سی دی چقدر فضا را متفاوت و خاص کرده است و اگر این دیوار رنگ روشن بود به هیچ وجه نمی توانست در دید فضای جدایی را از فضای پشت بوحود آورد.

کاغذ دیواری مشکی

در عکس بالا هم مجددا رنگ تیره اتاق نشیمن را بزرگتر نشان می دهد.

کاغذ دیواری مشکی

در سوییت بالا هم مشاهئه می کنید که با رنگ کردن تخت خواب و کمد به رنگ مشکی خانه جلوه زیبا و جدید به خود گرفته است.

دکور اتاق کودک با قیمت مناسب ترمیم کاغذ دیواری خلاقانه ترین کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی با نوار چسب رنگی کاغذ دیواری مشکی کاغذ دیواری آشپزخانه دیوار تخته سیاه دکور اتاق کودک کاغذ دیواری اتاق نوزاد کاغذ دیواری چوبی کاغذ دیواری هندسی دکور اتاق مشترک خواهر و برادر کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری بازسازی چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ال ای دی کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری ال ای دی دار

دیدگاه خود را بیان کنید