کاغذ دیواری شلوغ برای بزرگنمایی فضا

ایده های منحصر بفرد برای کاغذ دیواری فضاهای کوچک

ایده های منحصر بفرد برای کاغذ دیواری فضاهای کوچک

کاغذ دیواری شلوغ برای بزرگنمایی فضا

شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۲۹۵ بازدید

.

برای طراحی فضاهای کوچک ما همیشه محتاطانه عمل می کنیم. یعنی سعی می کنیم رنگ روشن و طرح های ساده را انتخاب کنیم تا فضا به چشم ما خسته کننده نباشد. در این مقاله در مورد فضاهایی صحبت می کنیم که با استفاده از کاغذ دیواری طرح دار و رنگی برای فضاهای کوچک ایده های خلاقانه و منحصر بفرد بکار برده شده و فضا را زیبا کرده است. به این عکس ها و توضیحات آنها دقت کنید. اینها بهترین ایده ها را برای دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک در اختیار ما می گذارند

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس1: همینطور که در این عکی می بینید بکار بردن کاغذ دیواری گل دار همراه با پرده ها و مبلمان رنگی فضای شاد و بسیار دلنشینی را برای این پذیرایی کوچک بوجود آورده است.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس2: همینطورکه در این عکس دیده می شود وجود یک کاغذدیواری طرح دار و مشکی در این پذیرایی فضای اتاق را جالب تر کرده در حالی که اگر این دیوار مانند دیوار کنار آن طوسی ساده بود فضای آن کوچک تر بنظر می رسید.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس3: کاربرد جالب کاغذ دیواری آبی گل دار و ساده همراه با مبلمان هماهنگ فضای این پذیرایی کوچک را بسیار دلنواز و عالی کرده است.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس 4: همینطور که در این عکس می بینید که اتاق کوچک برای دو فرزند بکاربرده شده است. ولی استفاده از تخت خواب دو نفره و کاغذ دیواری گل دار و غیر ساده چقدر فضای این اتاق را جذاب کرده. استفاده از این عکس ایده فوق العاده ای در بکار ببردن کاغذ دیواری گل دار و جذاب در دکوراسیون را به ما می دهد.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس5: وقتی یک نشیمن کوچکی دارید استفاده از این عکس کمک زیادی برای زیبا سازی و استفاده از این فضایی کوچک بما می دهد. استفاده از کاغذ دیواری برگ دار درخت موز. سقف سبز رنگ و مبلمان حصیری با تشک چه های سبز بهترین ایده برای دکوراسیون این فضای کوچک بشمار می آید. چقدر دوست دارید بعد ار ظهرتان را در این نشیمن بگذرانید؟

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس6: به این اتاق خواب خیلی کوچک نگاه کنید. اگر این کاغ دیواری جنگل و پرنده نبود چقدر فضایی آن دلگیر میشد.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس7: استفاده از کاغذ دیواری شلوغ و رنگی بهترین ایده برای ورودی خانه ها بشمار می آید. و ورودی را چشمگیر می کند.

کاغذ دیواری فضای کوچک

عکس8: استفاده از کاغذ دیواری طرح دار و شلوغ به همراه کف و سقف مشکی این سرویس بهداشتی کوچک را بسیار شیک و متفاوت کرده است.

دکور اتاق کودک با قیمت مناسب ترمیم کاغذ دیواری خلاقانه ترین کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی با نوار چسب رنگی کاغذ دیواری مشکی کاغذ دیواری آشپزخانه دیوار تخته سیاه دکور اتاق کودک کاغذ دیواری اتاق نوزاد کاغذ دیواری چوبی کاغذ دیواری هندسی دکور اتاق مشترک خواهر و برادر کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری بازسازی چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ال ای دی کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری ال ای دی دار

کاغذدیواری کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل

دیدگاه خود را بیان کنید