20 ایده برای چیدمان نشیمن های کوچک

20 ایده برای چیدمان نشیمن های کوچک

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۲۵۸ بازدید


اتاق
نشیمن مکانی است در خانه شما همانند پنجره ی فروشگاه و یاهمان ویترین می باشد که در آنجا همه میتوانند هر چه را می خواهندببینند .ما از میهمانانمان در این اتاق پذیرایی می کنیم و آنها با نگاهکردن به اطراف اتاق با شیوه های چیدمان ما آشنا می شوند . نیازینیست که حتما بزرگ و باز باشد ، همینکه نشان دهنده ی طرز فکر وعملکرد ما باشد کافیست .حالا ما به شما 02 شیوه ی مختلف ازچیدمان را ارائه میدهیم که به شما کمک می کنند که ویترین خانه شمانیز منحصر به فرد به نظر بیاید و شما را خاص و خوش سلیقه نشان دهد.

این فضاهایی که برای شما اماده کرده ایم مثال هایی است که نشانمیدهد چگونه یک نفر اساس و عملکردش را در این ویترین )نشیمن ( به نمایش می گذارد حتی زمانیکه محدودیت فضا دارد . این لیست به طورحتم به شما شرح میدهد و کمی تشویقتان میکند که علی رغم فضای موجود در خانه ، قادر خواهید بود که اتاقی دوست داشتنی خلق کنید.به عکسهایی که ارائه کرده ایم توجه کنید ...

عکسی از برترین ها

یک اتاق نشیمن زاویه دار)کنج دار ( یک مثال عالی از فضایی کوچکاست . دیوار های راهراه و فرش بزرگ این خانه را بسیار شیک جلوه کرده است .

یک اتاق روشن ·

فقط یک فرش مشکی کوچک و 2 میزوسط کوچک ، یک لامپ بعلاوه یکصندلی راحتیفاکتور های اصلی که باید در یک اتاق نشیمن موجودباشند .

اتاق نشیمن امروزی ·

یک نشیمن شیک . کوچک وتنگ اما زیبا .اتاق رنگارنگ با یک میز عثمانیبزرگ در وسط .

یک اتاق نشیمن مدرن در رالی ·

یک طراحی از نشیمن امروزی که به کمک مبل های کلاسیک و صندلیهای ساده تبدیل به یک ویتریت تماشایی شده است. شومینه این اتاق را بسیار زیباتر نشان میدهد .

ناهار خوری به نشیمن ·

داشتن یک خانه کوچک به این معنی نیست که باید محل زندگیتان راقربانی کنید . این مکان ممکن است کوچک باشد ، اما جاییست کهشما از مهمانانتان در آن پذیرایی می کنید حتما ساده است اما راحتاست .

دکور از شرکت جنیفر ·

سادگی این خانه از طرز رنگبندی آن قابل مشاهده است . ممکن استمکان کوچکی باشد اما قرار دادن صندلی های بیشتر نشان دهنده ایناست که از مهمانهای بیشتری در این فضا پذیرایی خواهید کرد .

اتاق نشیمن ·

یک مبل زیبا و تلویزیون بزرگ .دیگه چی میخواهید ؟؟

زندگی در یک آپارتمان ·

نشیمن آپارتمان گاهی هدر دادن طراحی به نظر می آید . ممکن استگاهی کوچک باشند و طراحی ان ریسک پذیر باشد ، اما به این اتاقخوب چیده شده نگاه کنید ، بد شده است ؟

نشیمن و ناهار خوری آپارتمان ·

ممکن است فضا بزرگ به نظر بیاید اما نشیمن قسمت بسیار کوچکی ازآن است . لوستر زیبا فضای اتاق را بسیار خاص کرده است .

دفتر کار در نیویورک ·

محیط های نشیمن لزو ما مختص خانه نیستند ، این شرکت در نیو یورکثابت کرده است که فضای کوچک هم میتواند اینقدر زیبا به نظر برسد

.

آپارتمانهای حیاط دار ·

فقط عاشق کف این اتاق شده اید؟ بامبو از این بهترنمیشود . ..رنگ قرمزپخش شده در خانه کاملا فضا را متمایز کرده است .

ایده اتاق ·

یک نشیمن و یک دفتر کار. یک فضای کوچک هرگز نباید مانعی برایتصمیم گیری شما در طراحی فضا شود شما می توانید با تدبیر و انتخابدرست یک فضای ایده ال داشته باشید.

فضای ساده ی نشیمن ·

این فضای ساده به ما حس تنها زندگی کردن را القا میگند . یک صندلیدر مقابل تلویزیون یک محیط ساده ، خصوصی و تمیز .

نشیمن آپارتمان کوچک ·

کمترین و کوچکترین جا جهت طراحی و چیدمان نشیمن یک آپارتمانکوچک است . این مکان کاملا مدرن به نظر میرسد به خاطر نوع چیدمانو رنگبندی هایش . با کلاس و منحصر به فرد .

محیط کوچک و راحت ·

این مثالی از یک خانه ی معمولی است با حد اقل یک خانواده ی چهارنفره . جاییکه میتوانند به راحتی دور هم جمع شوند و صحبت کنند .

سوییت کوچک ·

در این عکس ، نشیمن به اتاق خواب دید مستقیم دارد ، یک مبلمانسفید ساده که به صاحب خانه اجازه میدهد که بعد از یک روز کاریبنشیند و به تماشای تلویزیون بپردازد .


نشیمن کوچک ·

ممکن است این اتاق کوچک به نظر برسد به خاطر شیوه ی طراحی اش، کاملا با لوازم مورد نیاز شما پر شده استیک مبل و یک تلویزیون .


نشیمن کوچک ·

شاید به جز عکسی که روی دیوار است ، این اتاق نشیمن با مزه است، جزییات ساده هستند ، اتاق مرتب و تمیز است و به طور کامل فضا اشغال نشده است .شیوه ی حداقل ها.

سوییت ·

این فضا به طرز عجیبی طراحی شده است . یک نشیمن کوچک با یکمیز دو نفره .رنگهای استفاده شده کاملا واضح و خواستنی هستند ،سیاه و سفید و خاکستری .

خانه ی مدرن وراندا ·

به زیبایی طراحی شده است ، اینطور نیست؟ لوستر بسیار زیبایی برروی سقف است اما در مقابل قاب استیل شومینه قابل مقایسه نیست.

*************************

و این همه چیز درباره ی 20 عکسی بود که به شما نشان دادیم تابتوانید در طراحی نشیمن خانه تان از آن بهره ببرید . از آنجاییکه نشیمن مهمترین جای خانه شماست و ما قبلا اشاره کردیم ، مهم نیست کهنشیمن فضای بسیار بزرگی داشته باشد تا شما بتوانید تصمیماتدرست درزمینه ی طراحی ان بگیرید ، شما قادر خواهید بود به کمکشیوه های پیشنهادی ما محیطی تمیز و مرتب و شیک جهت پذیرایی ازمیهمانان عزیزتان فراهم کنید . محیطی که معرف سلایق ، خواسته هاو احساسات شماست . شما طراح خانه ی خود هستید و مهمانها ازهنر شما تعریف خواهند کرد ..

دیدگاه خود را بیان کنید