معجزه رنگ سفید در دکوراسیون

معجزه رنگ سفید در دکوراسیون

پنج‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۶ بازدید

اگر تا کنون به دنبال انتخاب رنگ سفید بودید، منظور از رنگ سفید را که میدانید، منظور سفید محض نیست . دوازده شید رنگی سفید از تن گرم به سرد وجود دارد و اسمهای گوناگونی مانند سفید علفزار یا سفید روغنی و غیره، اما یک دکوراتور از کجا باید آغاز کند ؟

خبر های خوب : همه ی این شید های رنگی برای کسانی که به هزینه ها اهمیت میدهند مانند معجزه عمل میکنن. از آنجاییکه دکوراسیون با رنگ سفید تناژ، بافت و طرح های گسترده ای دارد، همه ما دیگر نیازی به خرج کردن پول زیادی نداریم و در وقتی هم که صرف انتخاب هایمان میکنیم نیز صرفه جویی میکنیم .

چگونگی استفاده از سفید در دکوراسیون:

تن ها، بافت ه ، شکل ها و چاپ روی سفید یک راه فوق العاده جهت ایجاد کنتراست در همه اتاقهای سفید است. یک چیز زیبا این است که قانونی برای چگونگی استفاده از رنگ سفید وجود ندارد، هر کجا که بخواهید میتوانید از آن استفاده کنید .

اگر اتاقتان خیلی جزییات مهندسی ندارد ، سفید گرمتر سایه هایی ایجاد میکنند و آن حالت بی روح بودن که در اکثر اتاقهایی که به رنگ سفید هستند را از بین میبرد. به همه ی دیوار ها روشنی و گرما می بخشد . یک رنگ سفید با ظرف شیشه ای و نقره متعادل می شود و در اتاق کنتراست و جذابیت ایجاد می کند .

سفید اغلب به عنوان روشن و بزرگ نشاندهند ه ی فضاهای بسیار کوچک شناخته شده است . در یک اتاق کوچک با نور کم ، از همان سفید استفاده کنید ، روی دیوارها، ستونها و سقف – تا به نظر بازتر بیاید .یک رنگ نمودن همه چیز به چشمانتان این اجاره را میدهد که اتاق را بزرگتر از آنچه که هست ببیند و در واقع خطای دید ایجاد میکند .

به یاد داشته باشید که هر رنگی به اتاق سفید اضافه کنید برجسته به نظر خواهد آمد و خودش را نشان خواهد دادی یک ماهی قرمز کوچک در یک تنگ آب در اتاقی که کاملا سفید است بسیار خودنمایی خواهد کرد . زمانیکه میخواهید اتاقتان را رنگ آمیزی کنید از قانون کی آی سی سی استفاده کنید تا از شید های مختلف رنگی که به وجود می آید بهره ببرید .

دیدگاه خود را بیان کنید