نصب کاغذ دیواری روی کاشی

چطور می شود روی کاشی کاغذ دیواری نصب کرد؟

چطور می شود روی کاشی کاغذ دیواری نصب کرد؟

نصب کاغذ دیواری روی کاشی

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۱۲۸۲ بازدید


نصب کاغذ دیواری روی کاشی

خودتان می توانید روی سرامیک های آشپزخانه کاغذ دیواری نصب کنید و آشپزخانه خود را با کمترین هزینه بروز کنید. در فیلم زیر با ما همراه باشید.

آیا راهی برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک وجود دارداسخ این است که بله ولی نیاز به زیر سازی دارد.

ابتدا باید کاشی و سرامیک را کاملا بشویید تا هیچگونه چربی روی آن وجود نداشته باشد پس از اینکه بخوبی خشک شد روی آن را بتونه کرده و سطح صافی درست کنید. سپس می توانید روی این سطح صاف کاغذ دیواری بچسبانید.

برای بازسازی خانه ها و آشپزخانه های قدیمی لازم است کاغذ دیواری روی کاشی نصب شود. سوال بسیاری از مصرف کنندگان این است که آیا کاغذ دیواری روی کاشی نصب می شود؟ پاسخ این است که بله. برای اینکه بتوان کاغذ دیواری را بخوبی روی کاشی نصب کرد بهتر است سطح زیر آن را صاف کرد بنابراین نصاب ها شیارها را با بتونه پر می کنند. پس از اینکه سطح صافی بدست آمد و بتونه کاملا خشک شد چسب زده و کاغذ دیواری ارزان قیمت نصب می شود.

در موارد زیادی بخصوص برای خانه های استیجاری کاغذ دیواری روی کاشی بدون زیر سازی نصب می شود. و از آنجایی که چسب کاغذ دیواری با آب پاک می شود پس از کندن کاغذ دیواری براحتی قابل تمیز شدن است.

کاغذ دیواری آشپزخانه

آیا استفاده از کاغذدیواری برای آشپزخانه مناسب است؟ آیا زدن کاغذدیواری ارزان بین دو کابینت بالا و پایین فضا را شیک تر از کاشی می کند؟ آیا زدن کاغذدیواری روی کاشی نیاز به زیر سازی دارد؟ قابل شستشو بودن کاغذدیواری در چه حد است؟ آیا بالای گاز را راحت می شود تمیز کرد ؟ و ....

اینها همه سوالاتی هست که وقتی صحبت از بکار بردن کاغذ دیواری در آشپزخانه می شود به ذهن ما می رسد. این سولات را تک به تک پاسخ می دهیم

1- آیا استفاده از کاغذدیواری برای آشپزخانه مناسب است؟ بله امروزه خیلی ها برای مدرن تر کردن و جدید تر کردن فضای آشپزخانه کاغذدیواری قابل شستشو را روی کاشی آشپزخانه نصب می کنند.

2- آیا زدن کاغذدیواری بین دو کابینت بالا و پایین فضا را شیک تر از کاشی می کند؟ مسلما کاغذ دیواری از کاشی شیک تر و جدید تر بوده و جلوه بهتری به آشپزخانه ما می دهد.

3- آیا زدن کاغذدیواری روی کاشی نیاز به زیر سازی دارد؟دو حالت را می شود در نظر گرفت: اگر می خواهید بشود هر زمان کاغذ دیواری را کند و آشپزخانه مثل حالت قبل شده و کاشی ها تمیز باشد نباید زیر سازی انجام داد. چون چسب کاغذدیواری در آب به راحتی حل می شود و با دستمال خیس می شود کاشی ها را مثل حالت قبل کرد. ولی در این صورت درز کاشی ها کمی دیده می شود. اگر می خواهید کاغذدیواری خیلی صاف و یکدست باشد و به هیچ وجه مرز کاشی ها دیده نشود باید حتما زیر آن را زیر سازی کرد و با بتونه درز ها را پوشاند و بعد روی آن کاغذدیواری را نصب کرد.

4- قابل شستشو بودن کاغذدیواری در چه حد است؟ کلا همه کاغذ دیواری های که قابل شستشو هستند روکش وینیل دارند. روکش وینیل یک روکش پلاستیکی خیلی نازکی است که کاملا قابل شستشو است و حتی از مواد شوینده مانند اسپری های همه کاره می شود روی آن زد و با اسکاج تمیز کرد.

5- آیا بالای گاز را راحت می شود تمیز کرد؟ چون اطراف گاز روغن داغ پراکنده شده و معمولا جای آن بصورت قطرات ریز می ماند بهتر است در قسمت بالای گاز از روکش های آلومینیومی یکبار مصرف یا ورقه های فلزی استفاده کرد.

تماس جهت سفارش: 22693642-021 تماس واتس آپ: 09127192896

برای خرید انواع کاغذ دیواری اینجا کلیک کنید:

 کاغذ دیواری قیمت مناسب

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری ارزان قابل شستشو

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری ارزان قیمت

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری قیمت

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری سه بعدی ایتالیایی

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

با نصب کاغذ دیواری روی سرامیک های آشپزخانه با کمترین هزینه آشپزخانه خود را بروز کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی با ما تماس بگیرید: 22693642-021

دیدگاه خود را بیان کنید