دیوار چرمی سه بعدی چیست؟

دیوار چرمی سه بعدی چیست؟

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۷۴ بازدید

دیوار چرم 3D پانل های دیواری هستند که برای تزیین دیوارها به کار می روند. پانل های دیواری چرمی دیجیتال، مهم ترین چیزی است که می توانید برای دکور هر اتاق انجام دهید، به این ترتیب احساس گریزناپذیری از کلاس متفاوت بودن مدرن بودن و برجسته شدن را خواهید داشت. آنها نرم و لطیف هستند، براق و بی نظیر برای استفاده، این نوع محصول خلاق توسط سه لایه پوسته پوسته شده است: پوست چسب زیست محیطی PU، لایه پلی اورتان فوم در کاشی PVC وسط و ضد آب در پشت. کاغذدیواری چرمی با بسیاری از الگوهای مدرن و بافت ها در سطوح چرمی سه بعدی طراحی شده اند که فضایی شایسته و ظرافت را به ارمغان می آورد. برخی از طرح های دیواری چرمی در شیشه های الماس تزئینی به پایان می رسد، آنها با نور خلاق درخشان هستند.
در دکوراسیون داخلی اجزای ساختاری دکور می شوند و نقطه همگرایی اتاق مهمترین آنهاست. کاغذدیواری های چرمی دیجیتال عناصر بسیار خلاقانه و جدیدی هستند. دراکثر اوقات به عنوان بخشی از فضای داخلی و خصوصی، کاغذدیواری ها نیز می توانند در هنگام تولید در پلیمر ضد آب طراحی شده و گزینه ای برای طراحی در مناطق هوای آزاد ایجاد شود.
کاغذدیواری های سه بعدی دارای مزایای غیر قابل شمارش نسبت به دیوارپوشهای دیگری که در حال حاضر در حال استفاده هستند می باشند و با نوآوری و تکنیک های جلا، ما فقط می توانیم بهترین نتایج را انتظار داشته باشیم. دیگر مزایای انرژی بخشیدن به سبک، شایستگی و مهارت آن عبارتند از:

  بی بو
  محيط و کاربردي سازي، بدون مواد مضر
  ضد آتش
  ضد رطوبت
  آسان برای استفاده و تمیز کردن
  استحکام

تمایز بین رویاهای خلاقانه و پیش بینی های پیشرو در فضای خود را احساس کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

دیدگاه خود را بیان کنید