4 نکته برای دکور اتاق آقا پسرها

مهمترین نکات دکور اتاق پسرانه

مهمترین نکات دکور اتاق پسرانه

4 نکته برای دکور اتاق آقا پسرها

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۲۸ بازدید

اتاق پسرانه

دکوراسیون اتاق دختر خانم ها معمولا ساده تر از دکوراسیون اتاق آقا پسرهاست. پسرها معمولا مایل هستند که در عین حال که در دکوراسیون اتاقشان مشارکت داشته باشند اتاقی منحصر به فرد داشته باشند.در اینجا والدین هستند که باید فرزندشان را راهنمایی کرده و ایده هایی را در اختیار آنها قرار دهند. در زیر ایده هایی برای دکوراسیون اتاق پسرها داده شده است:

1- تاثیر اولیه خوبی را ایجاد کنید.

اتاق بیشتر پسر بچه ها در بخصوصی ندارد. در نظر بگیریر که در اتاق بچه را رنگ بخصوصی بزنید یا در اتاق را به شکل خاصی دکور کنید. اگر رنگ آمیزی را سخت میبینید از یک کاغذ دیواری اتاق پسرانه از شخصیت مورد علاقشان استفاده کنید. مسلما بچه ها خیلی دوست دارند که در اتاقشان ویژه باشد و وقتی دوستانشان را اولین بار به اتاقشان دعوت می کنند در اتاق را ببینند.

کاغذ دیواری روی درب


2- به نورپردازی اتاق اهمیت بدهید.

نور پردازی در هر محیطی مهم است. اطمینان حاصل کنید که یک چراغ معمولی برای مطالعه یا انجام تکالیف درسی در اتاق بچه وجود دارد. برای بقیه لامپ ها اتاق می توانید از حباب های رنگی استفاده کنید. انتخاب رنگ ها را به عهده فرزندتان قرار دهید.

کاغذ دیواری پسرانه

3- کمد هایی را برای جمع و جور کردن وسایل قرار دهید.

آموزش بچه ها بخصوص پسرها برای داشتن اتاقی تمیز و مرتب بسیار مهم است. بنابراین در اتاق کمدهایی را برای قرار دادن وسایل و اسباب بازی های کودک قرار دهید تا او نیز آموزش ببیند که هر وسیله ای جایی دارد و باید وسایل را سر جایشان قرار دهد.

4- برای بچه تخت خواب یا رخت خواب نو تهیه کنید.

بچه ها عاشق این هستند که رخت خواب جدید داشته باشند. بخصوص رخت خوابی که شخصیت مورد علاقه آنها روی آن قرار داشته باشد. در سایت های اینترنتی به دنبال ایده های جدید برای رخت خواب بچه ها باشید و می توانید با قیمت مناسب رخت خوابی برای کودک خود تهیه کنید.

برای مشاهده طرح های متنوع از کاغذ دیواری اتاق نوجوان کلیک کنید: کاغذ دیواری نوجوان

برای مشاهده مقالات بیشتر از دکوراسیون و کاغذ دیواری کلیک کنید: مقالات کاغذ دیواری

دیدگاه خود را بیان کنید