دیوار تخته سیاه

بهترین ایده و مناسب ترین قیمت برایی نوسازی منزل - اتاق کودک - یا کافی شاپ

بهترین ایده و مناسب ترین قیمت برایی نوسازی منزل - اتاق کودک - یا کافی شاپ

دیوار تخته سیاه

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۳۶۲ بازدید

زدن یک تابلو تخته سیاه که مطالب مهم را بتوان روی آن نوشت ایده جالبی برای دکوراسیون داخلی به نظر می آید ولی داشتن دیوار بزرگی که به شکل تخته سیاه درآمده باشد ایده واقعا نو و خلاقانه ای است. رنگ های تخته سیاه را می توانید از بازار تهیه کنید و دیوار اتاق کودک یا بخشی از آشپزخانه خود را به زیباترین شکل رنگ آمیزی کنید. به عکس های زیر دقت کنید. ایده هایی جالبی برای بازسازی و نوسازی خانه خود می توانید بگیرید:

کاغذ دیواری تخته سیاه

این یک ایده خیلی جالب برای کافی شاپ به حساب می آید. چون میتوانید روی آن نقاشی های جالب بکشید و هر چند وقت یکبار نقاشی ها را عوض کنید یا اینکه از مشتریان رستوران یا کافی شاپ خود بخواهید که هر ایده ای دارند روی این دیوارها پیاده سازی کنند.

کاغذ دیواری تخته سیاه

رنگ دیوار به شکل تخته سیاه بهترین ایده برای اتاق کودک محسوب می شود. به جای اینکه بچه ها خلاقیت خود را روی دیوارهای خانه ایجاد کنند و مدام در حال پاک کردن دیوار و بحث با فرزند خود باشید با ایجاد یک دیوار تخته سیاه می توانید بهترین هدیه را به فرزند خود بدهید تا او بتواند از خلاقیت خود بهترین استفاده را ببرد.

کاغذ دیواری تخته سیاه

اگر نمی خواهید رنگ دیوار خود را تغییر بدهید یا در خانه اجاره ای هستید می توانید یک تخته بزرگ تهیه کنید و با رنگ کردن آن با رنگ ن=تخته سیاه جلوه جدید و جالبی به خانه خود بدهید. این تخته قابل جابجایی بوده و می تون آن را در اتاق خواب پذیرایی یا آشپزخانه قرار داد.

کاغذ دیواری تخته سیاه

اگر نمی خواهید کل دیوار را رنگ کنید می توانید یک شکل روی دیوار با رنگ تخته سیاه بکشید تا علاوه بر زیبایی که به دیوار می دهید بچه داخل آن را رنگ کند و زیبایی خاصی به فضای شما می دهد.

کاغذ دیواری تخته سیاه

اگر یخچالی دارید که قدیمی شده یا از آن خسته شدید با رنگ کردن آن با رنگ تخته سیاه می توانید آن را به بهترین شکل جدید کنید. همینطور که در عکس بالا می بینید با استفاده از کناف در درب یخچال جلوه جالب و فانتزی به یخچال داده شده.

کاغذدیواری کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل

دیدگاه خود را بیان کنید