ترمیم کاغذ دیواری آسیب دیده

دیگر نگران خش برداشتن و پارگی کاغذ دیواری نباشید

دیگر نگران خش برداشتن و پارگی کاغذ دیواری نباشید

ترمیم کاغذ دیواری آسیب دیده

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۳۹۶ بازدید

اگر کاغذ دیوارتان خراب شد اصلا نگران نباشید. در این مقاله شما را گام به گام با ترمیم کاغذ دیواری آشنا می کنیم.

توجه داشته باشید که در زمان نصب کاغذ دیواری تکه های اضافه باقی مانده از کاغذ دیواری و همچنین اگر چیزی از ته رول باقی ماند را نگه دارید تا اگر روزی کاغذ دیواری آسیب دید بتوانید برای ترمیم از آن استفاده کنید.

ابزار و وسایل مورد نیاز :

  • اسفنج مخصوص کاغذدیواری
  • کاتر
  • چسب کاغذ دیواری یا چسب چوب
  • و البته تکه اضافی از کاغذ دیواری

ابتدا یک تکه از کاغذ دیواری را که دقیقا مانند تکه تخریب شده هست را برش بزنید. شاید این مرحله سخت ترین و هنرمندانه ترین مرحله کار باشد. توجه داشته باشید که تکه برش زده شده بزرگتر از قسمت آسیب دیده باشد و همچنین گل و طرح روی آن با طرح روی دیوار همخوانی داشته باشد. سپس با یک قلمو چسب کاغذ دیواری را پشت آن با قلمو بزنید و سپس کاغذ دیواری را روی دیوار بچسبانید. توجه داشته باشید که با جابجا کردن کاغذ دیواری می توانید گل ها را دقیقا همپوشانی کنید. اگر مقداری چسب روی کاغذ دیواری کشیده شد به راحتی با دستمال مرطوب تمیز می شود. توجه داشته باشید که لبه ها به خوبی چسبیده شده باشد تا ترمیم مشخص نشود.

ترمیم کاغذ دیواری

ترمیم کاغذ دیواری

ترمیم کاغذ دیواری

دکور اتاق کودک با قیمت مناسب ترمیم کاغذ دیواری خلاقانه ترین کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی با نوار چسب رنگی کاغذ دیواری مشکی کاغذ دیواری آشپزخانه دیوار تخته سیاه دکور اتاق کودک کاغذ دیواری اتاق نوزاد کاغذ دیواری چوبی کاغذ دیواری هندسی دکور اتاق مشترک خواهر و برادر کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری بازسازی چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ال ای دی کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری ال ای دی دار

دیدگاه خود را بیان کنید