کاربرد فوق العاده رنگ سبز در دکور اتاق کودک

این عکس ها ایده های فوق العاده ای به شما برای دکور اتاق کودکتان می دهد.

این عکس ها ایده های فوق العاده ای به شما برای دکور اتاق کودکتان می دهد.

کاربرد فوق العاده رنگ سبز در دکور اتاق کودک

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۶۸ بازدید

برای دکور اتاق دخترهایمان بیشتر از رنگ های صورتی و بنفش استفاده می کنیم و برای دکور اتاق پسرهایمان بیشتر از رنگ آبی. کمتر کسی توجهی رویی رنگ سبز برای دکور اتاق کودکان و نوجوانان داشته است. در این مقاله ایده های فوق العاد ای از کاربرد رنگ سبز در دکور اتاق کودک و نوجوان گفته می شود.

عکس 1: همینطور که میبینین در این عکس ایده بسیار خلاقانه ای برای دروازه فوتبال بکار برده شده است و با قیمت بسیار مناسب می توان این ایده را پیاده سازی کرد. و اتاق بسیار خلاقانه ای را برای آقا پسرها درست کرد.

کاغذ دیواری سبز

عکس2: این عکس اتاق مشترکی را بین دو فرزند نشان می دهد. همینطور که در این عکس می بینید از فضا استفاده بسیار خوبی شده و در یک اتاق کوچک دو تخت خواب بزرگ و کمد دیواری و قفسه بکار برده شده است. استفاده از رنگ سبز در این اتاق کوچک باعث شده که دلگیر نباشد و مدت زیادی در اتاق ماندن فرد را خسته نکند.

کاغذ دیواری سبز

اتاق 3: ترکیب سبز و صورتی یک ترکیب بینظیر منحصر بفرد و شاد برای اتاق دخترانه بحساب می آید. کمتر کسی به استفاده از رنگ سبز برای اتاق دخترانه فکر می کند در حالی که این رنگ جلوه فوق العاده ای به اتاق می دهد.

کاغذ دیواری سبز

اتاق 4: ترکیب سبز پسته ای و طوسی روشن یک ترکیب بی نظیر برای اتاق پسرانه بوجود آورده است.

کاغذ دیواری سبز

اتاق 5: در این اتاق با استفاده از رنگ های شاد و رنگ سبز به عنوان رنگ اصلی ترکیب بی نظیری برای اتاق دخترانه بوجود آمده. این دکوراسیون ایده بسیار عالی برای دکوراسیون با قیمت مناسب در اختیار ما می گذارد.

کاغذ دیواری سبز

اتاق 6: در این اتاق مجددا ترکیب صورتی و سبز را مشاهده می کنیم که بسیار شاد و در عین حال آرامش بخش بوده و بهترین ایده برای دکور اتاق دخترانه بحساب می آید.

کاغذ دیواری سبز

در لینک زیر بهترین کاغذ دیواری های رنگ شاد و طرح های جوانانه و نو جوانانه را مشاهده می کنید:

کاغذ دیواری اتاق کودک

دکور اتاق کودک با قیمت مناسب ترمیم کاغذ دیواری خلاقانه ترین کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری سه بعدی با نوار چسب رنگی کاغذ دیواری مشکی کاغذ دیواری آشپزخانه دیوار تخته سیاه دکور اتاق کودک کاغذ دیواری اتاق نوزاد کاغذ دیواری چوبی کاغذ دیواری هندسی دکور اتاق مشترک خواهر و برادر کاغذ دیواری راه پله کاغذ دیواری بازسازی چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری ال ای دی کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری ال ای دی دار

کاغذدیواری کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل

دیدگاه خود را بیان کنید