راه هایی برای دلنشین تر کردن محیط منزل

با این تکنیک ها آرامش را به خانه خود بیاورید.

با این تکنیک ها آرامش را به خانه خود بیاورید.

راه هایی برای دلنشین تر کردن محیط منزل

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۳۹۴ بازدید

احتمالا وقت زیادی را در منزل خودتان سپری می کنید، بنابراین چه بهتر که تا جایی که امکان دارد محل سکونت خود را راحت تر کنید.

1- از رنگ های گرم و آرامش دهنده استفاده کنید. رنگ ها می توانند کاملا خلق یک نفر را بهبود دهند. البته اگر به درستی انتخاب شوند. استفاده از رنگ های گرم و آرامش بخش برای دیوارها و مبلمان خانه باعث می شود تا محیط خانه راحت تر و دلنشین تر به نظر برسد. ترکیبات روشن و ملایمی از آبی و سبز و نیز زرد طلایی باعث احساس آرامش می شوند. از به کار بردن زرد بسیار روشن خود داری کنید. برای مشاهده مقاله هارمونی رنگ ها در دکوراسیون منزل کلیک کنید: هارمونی رنگ ها

2- از تکنیک های فنگ شویی استفاده کنید. این تکنیک ها واقعا موثر بوده و سعی کنید از آنها در دکوراسیون منزل خود بهره ببرید. برای مشاهده مقاله فنگشویی در دکوراسیون کلیک کنید: دکوراسیون دیوارها با فنگ شویی

فنگ شویی

3- وسایل متنوع و متعددی برای نشستن قرار دهید. گاهی اوقات ممکن است دوست داشته باشید روی یک صندلی بنشینید یا گاهی دیگر از اوقات ممکن است دوست داشته باشید روی یک مبل راحتی لم بدهید. گاهی هم دوست دارید روی یک نیمکت دراز بکشید و پای خود را بالا بگذارید و خستگی خود را در کنید. استفاده از روش های مختلف استراحت کردن به راحت تر شدن محل زندگی شما کمک زیادی خواهد کرد. به خصوص اگر خانواده پر جمعیتی هستید این روش مناسبی است تا همه احساس راحتی کنند.

4- مبلمانی بکار ببرید که همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند. اگر بچه کوچک دارد یا اگر مهمان در خانه شما زیاد رفت و آمد می کند مبلمانی بکار ببرید که همه به راحتی استفاده کنند. از رنگ های تیره تر و موادی استفاده کنید که به راحتی قابل تمیز شدن باشند. مسلما نمی خواهید مبلمانی داشته باشید که نگران باشید کسی روی آنها ننشیند و آنها را خراب نکند. همچنین توجه داشته باشید که کوسن های زیادی بکار ببرید. استفاده از بالش و کوسن باعث راحت تر شدن نشستن می شود.

5- از نور ملایم استفاده کنید. استفاده از نور ملایم و لامپ هایی که ولتاژ کمی دارند و یا لامپ هایی که نور قابل تنظیم دارند برای ریلکس کردن بسیار مناسب است.

کاغذ دیواری

برای مشاهده کل طرح های کاغذ دیواری تخفیف دار اینجا کلیک کنید: کاغذ دیواری تخفیف خورده

برای مشاهده طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اینجا کلیک کنید: کاغذ دیواری سه بعدی

دیدگاه خود را بیان کنید