کاغذدیواری داماسک

کاغذ دیواری داماسک,کاغذدیواری یمجلل,کاغذدیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک داماسک طرح برجسته

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۳ ۰ نظر ۲۰۳۴ بازدید

به چه طرحی کاغذ دیواری داماسک می گویند؟ کاغذدیواری داماسک چه کاربردی دارد؟

کاغذدیواری داماس یا داماسک در واقع همان طرح کلاسیک مجلل است که هیچ گاه قدیمی نشده و همیشه برای پذیرایی منازل و فضاهای مجلل کاربرد دارد. در این کاغذدیواری گل ها به صورت لوزی شکل بوده و پشت سر هم بالا می روند. از این کاغذ دیواری برای دیوار مستر یا دیوار اصلی پذیرایی استفاده می شود یا دیوار پشت تلویزیون. خیلی اوقات از کاغذ دیواری داماسک داخل قاب در سالن پذیرایی خانه استفاده می کنند.

کاغذ دیواری داماس به صورت نان وون یا با روکش پی وی سی موجود است. سطح این کاغذدیواری ها نا صاف بوده و برجستگی دارد و همین موضوع علاوه بر اینکه کاغذ دیواری را سه بعدی تر و مجلل تر نشان می دهد باعث می شود تا حدی عایق صدا شده و از بازتاب صوت جلوگیری کند.

کاغذ دیواری فنسی 2018 مخصوص فضاهای مجلل طراحی شده و 2-3 میلی متر برجستگی دارد. ابعاد این کاغذدیواری ها بزرگ بوده (1.06 متر در 15.5 متر) و هر رول 16.5 متر مربع پوشش می دهد یعنی برای ارتفاع 2.7 الی 2.8 متر هر رول 5 متر از عرض دیوار را پوشش می دهد.

کاغذ دیواری داماس

کاغذ دیواری  مجلل ایتالیایی

کاغذ دیواری  مجلل ایتالیایی

برای مشاهده طرح های بیشتر کلیک کنید کاغذ دیواری داماسک

کاغذدیواری کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل


دیدگاه خود را بیان کنید