کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری,کاغذدیواری برجسته,کاغذ دیواری سه بعدی,کاغذدیواری مدرن

فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری کاغذدیواری قیمت کاغذ دیواری کره ای

یکی از کاغذ دیواری ها و تزیینات دیواری که این روزها در مورد آن زیاد صحبت می شود کاغذ دیواری سه بعدی است. کاغذ دیواری سه بعدی چیست و چه کاربری دارد؟ بعضی به کاغذ دیواری پوستری کاغذ دیواری سه بعدی می گویند. کاغذ دیواری پوستری به این صورت است که به درخواست مشتری تصویر بزرگی روی یک دیوار چاپ می شود. این تصویر می تواند سه بعدی بوده، یعنی حالت برجسته داشته باشد. توجه داشته باشید که این کاغذ دیواری فقط برای سالن های خیلی بزرگ مانند سالن عروسی زیبایی دارد و برای فضای داخلی منازل زیبایی ندارد و چه بسا سه بعدی بودن و یک تصویر بزرگ روی دیوار برای فضای کوچک در دید زننده باشد.

نوع دیگری کاغذ دیواری سه بعدی هم وجود دارد که به صورت اشکال هندسی است که روی دیوار حالت سه بعدی می گیرد. این کاغذ دیواری برای چشم خستگی می آورد.

کاغذ دیواری سه بعدی که به صورت گل دار کلاسیک به طرح سنگ برجسته باشد تنها کاغذدیواری سه بعدی است که برای پذیرایی یا اتاق خواب منازل مناسب است.

در زیر نمونه این کاغذ دیواری ها را مشاهده می کنید:

تماس با ما و اطلاعات بیشتر:  09127192896     22693642-021      

 

کاغذ دیواری پذیرایی

 

 

کاغذ دیواری پذیرایی

 

کاغذ دیواری مجلل ایتالیایی سه بعدی

       

    برای مشاهده طرح های بیشتر کلیک کنید           

 

کاغذدیواری  کاغذدیواری قیمت مناسب  کاغذ دیواری اتاق کودک   کاغذدیواری نوجوان   کاغذدیواری پشت چسب دار   کاغذ دیواری آشپزخانه   کاغذ دیواری گل دار   کاغذ دیواری مدرن   کاغذدیواری دخترانه   کاغذدیواری پسرانه   حراج کاغذ دیواری   آلبوم کاغذدیواری رایگان  کاغذ دیواری داماسک   کاغذدیواری کلاسیک   کاغذ دیواری پذیرایی   کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی 

کاغذ دیواری سه بعدی 

کاغذ دیواری مجلل

                                                                                   


دیدگاه خود را بیان کنید