کاغذدیواری پشت ال سی دی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون,کاغذ دیواری ساده,کاغذ دیواری قیمت ارزان,کاغذ دیواری قابل شستشو,آلبوم کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مناسب برای پذیرایی خانه برای پشت ال سی دی

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۱ ۰ نظر ۲۲۳۸ بازدید

یکی از جاهای مهم هر خانه ای که در مورد تزیین و دکور آن خیلی سوال پیش می آید پشت ال سی دی است. بعضی دوست دارند پشت ال سی دی را کاغذ دیواری طرح سنگ بزنند بعضی دوست دارند ساده بزنند و بعضی هم گل دار. در این مقاله سعی می کنیم مهمترین نکات انتخاب کاغذ دیواری پشت ال سی دی را توضیح دهیم.

1- از انتخاب طرح های شلوغ و با اختلاف رنگی زیاد در پشت ال سی دی تلویزیون جلوگیری کنید. انتخاب کاغذ دیواری شلوغ در پشت تلویزیون باعث می شود موقع تماشای تلویزیون (که مرتب صحنه های آن عوض می شود) چشم خسته شود. انتخاب طرح ساده و با اختلاف رنگی کم گزینه خیلی بهتری محسوب می شود.

2- برای پشت تلویزیون کاغذ دیواری رنگ تیره مانند مشکی یا قهواه ای خیلی بهتر از رنگ روشن است زیرا صفحه تلویزیون نور دارد و روشن است و بنابراین زمینه تیره بیشتر حالت سینمایی پیدا می کند و راحت تر می توان فیلم را تماشا کرد.

توجه داشته باشید که با تیره شدن پشت تلویزیون از بقیه دیوارها در واقع در سالن پذیرایی خانه فضا سازی می شود و فضای جداگانه ای به تلویزیون اختصاص داده می شود و در نتیجه سالن پذیرایی بزرگتر به نظر می آید.

برای مشاهده طرح ها و قیمت های آلبوم کاغذ دیواری بیلسون اینجا کلیک کنید کاغذ دیواری ساده

کاغذدیواری کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل


دیدگاه خود را بیان کنید