کاغذ دیواری نشیمن

کاغذ دیواری,کاغذ دیواری پذیرایی,کاغذ دیواری نشیمن

کاغذ دیواری | فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست | کاغذدیواری قیمت | کاغذ دیواری کره ای | مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران در فروشگاه کاغذ دیواری نکست | کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری ایتالیایی | ارزان ترین قیمت کاغذ دیواری

یک‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۲۱:۳۲ ۰ نظر ۱۴۵۰ بازدید

اگر نشیمن منزلتان برای شما تکراری شده و می خواهید با مناسب ترین هزینه تغییر بزرگی در آن ایجاد کنید بهترین انتخاب کاغذ دیواری است. اما چه کاغذ دیواری مناسب چه فضایی است؟ و چطور می شود بهترین انتخاب را داشت؟با استفاده از کاغذدیواری می توانید تم خاصی به فضا بدهید یا اینکه یک دیوار را خیلی مشخص و بارز کنید. پشت تلویزیون را جلوه خاص بدهید و کلا اینکه فضا را نوسازی کرده و از حالت خسته کننده بودن بیرون بیاورید. کاغذ دیواری را نه تنها برای دیوارها بلکه برای پشت قفسه ها یا در کمدها بکار ببرید.کاغذ دیواری زیبایی جدیدی به اتاق داده و حس آن را مطابق با سلیقه شما تغییر می دهد. کاغذ دیواری قدیمی ممکن است حالت قدیمی و سنتی داشته باشد یا اینکه حالت جدید و مدرن داشته باشد.

کاغذ دیواری داماسک: این کاغذدیواری همیشه یکی از شیک ترین و پر طرفدارترین کاغذ دیواری ها برای نشیمن منزل به شمار می آمده و از آنجایی که طرح های داماسک بسیار متنوع است این کاغذ دیواری هیچگاه قدیمی نمی شود.

کاغذ دیواری گل دار: استفاده از کاغذ دیواری گل دار و با رنگ های شاد گزینه بسیار مناسبی برای نشیمن منزل محسوب می شود. وقتی تغییر بزرگی در فضای نشیمن بوجود آوریم و یک کاغذ دیواری رنگ شاد را جسورانه انتخاب کنیم بهترین گزینه را برای پذیرایی منزل انتخاب کرده ایم.

کاغذ دیواری ساده: اگر احساس می کنید فضای نشیمن شما به اندازه کافی شلوغ بوده و وسایل زیادی در نشیمن خود نگهداری می کنید از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید. توجه داشته باشید که لزومی ندارد که حتما رنگ های خنثی مثل کرم قهوه ای یا سفید یا طوسی بکار ببرید. با توجه به اینکه ما در طول روز ساعات زیادی را در نشیمن خانه بسر می بریم استفاده از رنگ های شاد مثل صورتی یا سبز هم گزینه بسیار خوبی محسوب می شود.

کاغذ دیواری با طرح های هندسی: طرح های هندسی هم گزینه عالی برای نشیمن به حساب می آید. اغلب افراد ریسک نمی کنند و از طرح های هندسی برای نشیمن استفاده نمی کنند ولی اگر می خواهید دکوراسیون متفاوت بوجود آورید و خاص بودن را تجربه کنید از این کاغذ دیواری استفاده کنید.

در هر صورت انتخاب با شماست. برای تغییر و نو شدن می توانید هر چند وقت یکبار یک گزینه جدید برای نشیمن انتخاب کنید و فضا را کلا جدید کنید. شرکت نکست وارد کننده مستقیم کاغذ دیواری بوده و تمام کاغذ دیواری های این سایت با کیفیت بالا و صد درصد قابل شستشو می باشد. یک سری از طرح ها مربوط به سال گذشته هستند و به همین دلیل تخفیف 30 الی 70 درصدی خورده اند. بهترین را برای منزل خود انتخاب کنید.

 کاغذ دیواری قیمت مناسب

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری ارزان قابل شستشو

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری ارزان قیمت

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری قیمت

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذ دیواری سه بعدی ایتالیایی

برای مشاهده طرح ها کلیک کنید

کاغذدیواری قیمت مناسب کاغذ دیواری اتاق کودک کاغذدیواری نوجوان کاغذدیواری پشت چسب دار کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری گل دار کاغذ دیواری مدرن کاغذدیواری دخترانه کاغذدیواری پسرانه حراج کاغذ دیواری آلبوم کاغذدیواری رایگان کاغذ دیواری داماسک کاغذدیواری کلاسیک کاغذ دیواری پذیرایی کاغذ دیواری اتاق خواب دکوراسیون منزل

کاغذ دیواری ایتالیایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری مجلل


دیدگاه خود را بیان کنید